Dnia 02 czerwca 2023 r uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność gościć na Ścieżce Edukacyjnej "Bobrówka". Wspaniała impreza zorganizowana przez Nadleśnictwo Parczew pod honorowym patronatem Wiceministra Sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego współorganizowana przez Zakład karny w Białej Podlaskiej i Służbę Więzienną i Polski Związek Łowiecki. W programie wydarzenia było rozdanie dyplomów dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Dary lasu”.

SP1 zdobyła wiele nagród i wyróżnień :)

Z naszej szkoły laureatami zostali następujący uczniowie:

klasy I- II

I miejsce Oliwia Dąbrowska IIa

Wyróżnienie Maja Kondracka Ia

Wyróżnienie Kinga Jaworska Ia

klasy III- IV

I miejsce Alicja Sielska IIIb

III miejsce Kornelia Markowska IIIb

klasy V-VI

III miejsce Maja Chlebik Va

Wyróżnienie Justyna Dębowczyk Vb

klasy VII-VIII

I miejsce Anastasia Maryshchuk VIIIa

Wyróżnienie Hanna Wodzińska VIIIa

Kolejne punkty programu obejmowały warsztaty z Nadleśnictwem Parczew „Pocztówka z lasu”, konkursy wiedzy przyrodniczej, prezentację wozów operacyjnych- Służby Więziennej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, prezentację trofeów łowieckich Polskiego Związku Łowieckiego, gry i zabawy dla dzieci. Nie zabrakło kiełbasek pieczonych przy ognisku, prawdziwej grochówki oraz super pączków od KGW Starościanki w Rudce Starościańskiej. Finałem imprezy było przejście części trasy ścieżką przyrodniczą Bobrówka. To były niezapomniane chwile.

Pięknie dziękujemy Organizatorom za ciepłe przyjęcie, świetną zabawę i polecamy konkursy plastyczne organizowane przez Nadleśnictwo Parczew!