Opublikowano 31-05-2019::Admin

Spotkanie ogólne z rodzicami odbędzie się
05 czerwca 2019 r. (środa) godz. 17.30.

,,Kilometry Dobra"

Opublikowano 27-05-2019::Dorota Sielska

Organizatorem akcji ,,Kilometry Dobra” było Caritas Diecezji Siedleckiej. Jej głównym celem było uzbieranie środków na remont budynku w Milanowie, w którym znajdzie swoją siedzibę Centrum Aktywności dla osób niepełnosprawnych i seniorów z naszego terenu. Szkolny Klub Wolontariatu także włączył się w tą akcję, organizując na terenie szkoły zbiórkę według własnego pomysłu. W specjalnie przygotowanych miejscach można było za wrzucony pieniążek otrzymać słodki poczęstunek, zakładkę do książki, kolorową naklejkę, pomalować buzię lub wykonać fantazyjną fryzurę. Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy i całej społeczności szkolnej uzbieraliśmy całkiem sporą kwotę, która wkrótce zasili konto Caritasu. Dodatkowym wsparciem naszej akcji była licytacja Koszyka Dobra pełnego łakoci i upominków przygotowanych przez członków Szkolnego Wolontariatu. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji a w szczególności Pani Iwonie Nowickiej, która stała się ostateczną zwyciężczynią.

Apel z okazji 3 Maja

Opublikowano 13-05-2019::Dorota Sielska

10 maja w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wybrani uczniowie pod kierunkiem nauczycieli świetlicy przygotowali krótki występ, przybliżający to ważne dla Polski wydarzenie. Także dzieci z oddziału przedszkolnego pięknie zaprezentowały się w piosence ,,Jesteśmy Polką i Polakiem".

Opublikowano 08-05-2019::Admin

Spotkanie z rodzicami odbędzie się

13 maja 2019 r. ( zamiast 20.05.)

Klasy 0-3 godzina 16.00.

Klasy 4-8 godzina 17.00.