kuuuuukuuuuuuuuuuu dddddddddddddd ffffffffff
To jest is an example of a HTML caption with a link.
Aktualności
<< poprzedni  następny >>

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

 

Pliki do pobrania:

..........................................................................................................................................

...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 (pdf)

...

Komentarze 0

WILCZYM TROPEM

15 sierpnia mimo wakacyjnej przerwy uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu czynnie włączyli się w pomoc przy organizacji ulicznych biegów Wilczym Tropem. Wydarzenie to jest uhonorowaniem pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Komentarze 0

Wykaz podręczników i ćwiczeń bez dotacji 2021/2022

 

Pliki do pobrania:

..........................................................................................................................................

...

Wykaz podręczników i ćwiczeń, które nie są objęte dotacją podręcznikową w roku szkolnym 2021/2022 (pdf)

...

Komentarze 0

Ogłoszenie!!!

Świetlica szkolna informuje, że od środy 18.08.2021 r. można będzie pobrać wnioski obiadowe oraz pobytu dzieci na świetlicy.

Komentarze 0

!!!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo.

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Kończy się kolejny rok nauki. Nauki w czasie pandemii, która wymusiła nowe metody i sposoby pracy w szkole.

Nadszedł wreszcie tak dawno oczekiwany dzień, w którym odbierzecie świadectwa szkolne, pożegnacie nauczycieli, koleżanki i kolegów. Dzień, w którym na najbliższe dwa miesiące odłożycie podręczniki i zeszyty, zapomnicie o szkolnych obowiązkach i porannym wstawaniu.

Mam nadzieję, że nadchodzące wakacje będą obfitować we wspaniałe chwile i staną się źródłem jak najlepszych wspomnień. Życzę Wam, aby czas wakacyjnej radości był okazją do odpoczynku oraz do przeżycia wspaniałych przygód.

 Jednocześnie przypominam i proszę, abyście w chwilach beztroskiego odprężenia byli czujni, uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. To nie jest puste hasło. Zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zabaw sprawi, że będzie ona trwała dłużej. Do nieszczęśliwych wydarzeń dochodzi na kąpieliskach, podczas jazdy rowerem czy na placu zabaw. Można ich uniknąć. Chciałbym, abyśmy wszyscy zdrowi i szczęśliwi spotkali się po wakacjach.

Drodzy uczniowie

Życzę, byście najbliższe tygodnie spędzili równie aktywnie, poznając nowych ludzi i nowe  miejsca. Byście odkrywali piękno otaczającego Was świata i zdobywali nowe umiejętności. Wierzę, że po zasłużonym odpoczynku powrócicie do szkoły pełni nie tylko niezapomnianych wrażeń i nowych przyjaźni, ale i kolejnych pomysłów, entuzjazmu i wiary w siebie.

Drodzy ósmoklasiści

Kończycie szkołę na etapie, który pozwolił Wam zdobyć podstawowe wiadomości, umiejętności, przygotował fundament dalszego kształcenia. Niech teraz szkoły ponadpodstawowe i ich nauczyciele mają z Was pociechę. Żegnamy Was pełni dobrej myśli, życząc abyście na etapie ponadpodstawowej edukacji wykorzystali umiejętności i wiedzę nabyte w podstawówce. Życzę Wam sukcesów i wiary we własny siły.

Do całego grona pedagogicznego kieruję podziękowania za wysiłek, serce i odpowiedzialność w działaniach edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych Doceniając Państwa codzienny trud i zaangażowanie, życzę udanego odpoczynku, abyście w nowym roku szkolnym z zapałem powrócili do pracy.

Szczególne podziękowania należą się  wychowawcom byłym i obecnym: Pani Annie Lipskiej i Pani Zofii Kaczmarek oraz Pani Ewie Kaczmarskiej, Pani Bożenie Drabik, Pani Annie Markowskiej,  Panu Marcinowi Kułakowi. 

Rodzicom dziękuję za kolejny rok współpracy ze szkołą. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty. Życzę wszystkim Rodzicom spokojnych, wolnych od trosk wakacji i radości ze swoich dzieci.

Składam również podziękowania wszystkim pracownikom szkoły. Dzięki Waszej pracy szkoła funkcjonuje sprawnie i bez przeszkód.

Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.

dyr. Jarosław Pastor

Komentarze 0

<< poprzedni  następny >>