Opublikowano 25-08-2019::Admin

Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się dnia 29 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00

Ogłoszenie dla rodziców klas sportowych

Opublikowano 22-08-2019::Admin

Wykaz podręczników i ćwiczeń nieobjętych dotacją podręcznikową

Opublikowano 02-07-2019::Admin

Pliki do pobrania:

.......................................................................................................................

Wykaz podręczników i ćwiczeń nieobjętych dotacją podręcznikową - rok szkolny 2019/2020

Laureaci konkursu ,,Mój Las"

Opublikowano 10-06-2019::Dorota Sielska

Dnia 6 czerwca ośmioro uczniów naszej szkoły wraz z wychowawczynią gościło w Lasach Państwowych Nadleśnictwa Puławy - Leśnictwie Kozi Bór. Uroczystość rozpoczęła część oficjalna, podczas której odbyło się wręczanie dyplomów, nagród i wyróżnień dla uczestników Konkursu ,,Mój las".  Nasi uczniowie zdobyli:

Kategoria I klasy 1-3 ,,Moja ulubiona pora roku"

1. Kliman Weronika kl. II a - 2 miejsce

2. Falisiewicz Miuchał kl. II a - 2 miejsce

3. Rabczun Marcel kl. II a - 3 mijsce

4. Golonka Karolina kl. II a - 3 mijsce

Kategoria II klasy 4-6 ,,Mieszkania leśnych zwierząt"

1. Skarupska Zuzanna kl. IVa - 1 miejsce i specjalnne wyróżnienie za niezwykle interesujace ujęcie tematu i ogromną wiedzę przyrodniczą;

2. Goździk Kinga kl. IV a - 3 miejsce

3. Grabowska Anna kl. IV a - wyróżnenie

4. Dzięgielewska Katarzyna kl. Vcs - wyróznienie .

Po części oficjalnej, pod przewodnictwem leśników nasi uczniowie udali się w teren, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji i ciekawostek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Adopcja Szkoły w Afryce

Opublikowano 10-06-2019::Dorota Sielska

Republika Środkowej Afryki to jeden z najbiedniejszych krajów świata. Od lat nękany wojnami domowymi, fatalną sytuacją gospodarczą i polityczną a także brakiem infrastruktury. To wszystko spowodowało, że 45 % społeczeństwa nie potrafi pisać ani czytać. W Ngaoundaye, niewielkim mieście na terytorium RŚA polska misjonarka s. Anna Jachimek walczy z analfabetyzmem prowadząć szkołę dla miejscowych dzieci. W szkole niestety brakuje niemal wszystkiego. Nasza Szkoła wychodząc na przeciw potrzebom społeczności w Ngaoundaye stała się członkiem Klubu Adopcyjnego. Dzięki zaangażowaniu naszych Wolontariuszy w zbiórkę makulatury, możemy zebrane w niej środki przekazać na rzecz szkoły w Afryce.