Rekord dla Niepodległej

Opublikowano 07-01-2019::Dorota Sielska

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie wraz z nauczycielami wspólnie zaśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej". Szkoła Podstawowa Nr 1 w Parczewie włączyła się w bicie "Rekordu dla Niepodległej". Organizatorem akcji był Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Wesołych Świąt!

Opublikowano 20-12-2018::Admin
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy 2019 Rok.
W tych wyjątkowych dniach dyrekcja
Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie
życzy radosnego świętowania w rodzinnym gronie oraz wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań wszystkim nauczycielom,
pracownikom obsługi, uczniom, ich rodzicom.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Opublikowano 16-12-2018::Admin

KONKURS PLASTYCZNY

NA WYKONANIE LOGO JUBILEUSZU

ORGANIZOWANEGO W RAMACH OBCHODÓW

40. LECIA SZKOŁY

Informacje na www.sp1parczew.pl lub w sekretariacie szkoły.

Pliki do pobrania:

..................................................................................................

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyniki konkursów przedmiotowych

Opublikowano 13-12-2018::Dorota Sielska

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym:

z języka polskiego: Kamila Dębowczyk, Paweł Prokopiuk

z języka angielskiego: Katarzyna Żelazko, Piotr Radowiecki, Jakub Piekarski, Paweł Prokopiuk

z historii: Mateusz Małafiejew, Paweł Prokopiuk

z biologii: Roksana Jastrzębska, Maria Gryciuk

z matematyki: Roksana Jastrzębska, Tomasz Golecki

W konkursie „Losy żołnierza – dzieje oręża polskiego”: Mateusz Małafiejew, Paweł Prokopiuk

Z radością informujemy, że do etapu wojewódzkiego awansowali: z języka polskiego: Paweł Prokopiuk, z matematyki: Roksana Jastrzębska, Tomasz Golecki.

Gratulujemy!

Dzień Wolontariusza

Opublikowano 13-12-2018::Dorota Sielska

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim..." fragment piosenki Czesława Niemena rozpoczął dzisiejszy apel z okazji Dnia Wolontariusza. Szkolny Klub Wolontariatu działa w naszej szkole od 2016 r., a w obecnym roku szkolnym liczy ponad 40 osób, które bezinteresownie czynią dobro. Działań jest wiele, ale wszystkie one nie byłyby możliwe gdyby nie zaangażowanie całej społeczności szkolnej. Wolontariuszem może być każdy z nas. Wystarczy tylko chcieć!