OGÓLNOPOLSKA AKCJA "UCZNIOWIE ZWIERZAKOM, SZKOŁY ZWIERZAKOM"

Opublikowano 11-05-2017::Admin

W lutym i marcu w ramach projektu "KOPYCIAKI" odbyła się w naszej szkole kwesta - zbiórka pieniędzy dla starych i schorowanych koni będących pod opieką Fundacji Centaurus, a przebywających w azylu dla koni pod Legnicą.
Akcja „Kopyciaki” to budowanie sieci szkół i placówek oświatowych zaangażowanych w codzienne niesienie pomocy zwierzętom niechcianym, bezdomnym, szukającym ludzkiej miłości.
Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją, która koncentruje swoje działania i projekty wkoło dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach.
Podczas akcji nasi uczniowie wykazali się dobrym sercem i zaangażowaniem. Celem udziału w projekcie, do którego przystąpiła nasza szkoła było uwrażliwienie dzieci na problemy i potrzeby zwierząt. Zebrane fundusze zostały przekazane na konto fundacji Centaurus. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczącym w naszej akcji za wsparcie i dobroduszność.

Organizatorzy:
świetlica szkolna
Szkolne Koło LOP

Konkurs Extra Stołówki

Opublikowano 09-03-2017::Joanna Haczuk, Anna Markowska

Zachęcamy do głosowania na naszą stołówkę szkolną w konkursie Extra Stołówki na stronie www.http://www.extrastolowki.pl/#glosuj Dzięki Waszym głosom nasza "jedynkowa" stołówka ma szansę otrzymania remotu gratis! Do głosowania potrzebny jest (aktywny) adres e-mail. Można głosować z wielu kont e-mail. Aby głos został zliczony trzeba potwierdzić go "klikając" na link weryfikacyjny przesłany na podany wcześniej adres e-mail.

Kiermasz kartek świątecznych

Opublikowano 06-12-2016::Joanna Haczuk, Anna Markowska

Świę™ta Boźego Narodzenia to czas magicznych spotkań w gronie rodziny, obdarowywania najbliźszych prezentami, ale takźe czas składania sobie wzajemnych źyczeń„. Tradycją ś›wią…t jest wysył‚anie źyczeń„ na kartkach świą…tecznych. Od kilku lat ś›wietlica szkolna wykonuje rę™cznie kartki ś›wią…teczne i organizuje kiermasz. W tym roku szkolnym kiermasz rozpoczął‚ się™ 6 grudnia. Pozyskane ś›rodki pienięźne przeznaczone zostaną… na potrzeby ś›wietlicy.

Wychowawcy ś›wietlicy

XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Opublikowano 07-05-2014::Admin
30 kwietnia 2014 r. w Gminnym Osrodku Kultury w Milanowie odbył się XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Celem imprezy była promocja polskiej piosenki, popularyzacja śpiewania, wymiana pomysłów i doświadczeń wykonawców i nauczycieli. Każdy piosenkarz przygotował dwa utwory, w tym jeden DISCO POLO. Naszą szkołę reprezentowały 4 wokalistki i jeden zespół - Czadowe Trio.
W kategorii wokaliści zajęliśmy:

I miejsce - Julia Dokudowiec kl. VIc (op. Małgorzata Kopińska, Izabela Filipek)
II miejsce - Marcelina Makówka kl. IIIa (op. Ewa Kaczmarska)
wyróżnienie - Aleksandra Jeśkiewicz i Patrycja Świć kl. VIc (op. Małgorzata Kopińska, Izabela Filipek).

W kategorii zespół:

II miejsce - Czadowe Trio (op. Ewa Kaczmarska)

Małgorzata Kopińska

Kartki i ozdoby świąteczne ...

Opublikowano 17-12-2013::Admin

Święto Bożego Narodzenia to czas magiczny pełen radości i rodzinnego ciepła. Jest to też czas szczególnych przygotowań.

Jak co roku na zajęciach świetlicowych wykonujemy kartki świąteczne i ozdoby choinkowe. Część z nich sprzedajemy na kiermaszu świątecznym a dochód przeznaczymy na cele świetlicy. Corocznie wykonujemy też kartki świąteczne, które wysyłane są do instytucji współpracujących ze szkołą.

Zapraszamy do GALERII.

Elektroodpowiedzialni - dbamy o czystość naszej Planety

Opublikowano 19-11-2013::Admin

Dbałość o czystość naszej Planety to teraz najważniejsza sprawa wszystkich jej mieszkańców.
Wszyscy powinniśmy dbać o nasze otoczenie, w tym celu wychowankowie świetlicy wzięli czynny udział w warsztatach przeprowadzonych przez ....... pod hasłem "Elektroodpowiedzialni".
Wykonali też wystawę prac wykonanych z surowców wtórnych, aby pokazać rodzicom, kolegom i koleżankom jak wielokrotnie możemy wykorzystać większość materiałów.

M. Kopińska

Program profilaktyczny "Trzymaj formę"

Opublikowano 14-11-2013::Admin

W ramach programu profilaktycznego "Trzymaj formę" uczniowie uczestniczyli w zajęciach promujących higienę osobistą, ucząc się konieczności wykonywania podstawowych, codziennych czynności higienicznych.

Konkurs "Mój las"

Opublikowano 10-11-2013::Admin

Wychowankowie świetlicy uczestniczą również w zajęciach koła LOP. Na zajęciach koła powstają prace o tematyce przyrodniczej, które wykorzystujemy do dekoracji świetlicy.

Wzieliśmy również udział w konkursie wojewódzkim pt. "Mój las" - uczniowie samodzielnie wykonalialbumy w oparciu o obserwację zwierząt i roślin widywanych w odwiedzanych przez nich lasach.

Czekamy na ogłoszenie wyników.