kuuuuukuuuuuuuuuuu dddddddddddddd ffffffffff
To jest is an example of a HTML caption with a link.
Zajęcia pozalekcyjne

L.p.

Nazwisko i imię

Nazwa prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Dzień tygodnia i godzina odbywania się zajęć pozalekcyjnych

1.

Bartnicka-Prokopiuk Beata

Gazetka „Jedynkowe Newsy”

czwartek: godz. 13.45 – 14.45

Praca z uczniem słabym

piątek: godz. 7.45 – 8.45

2.

Białacka Bożena

Ścieżka czytelniczo - medialna

piątek: godz. 13.45 -14.45

3.

Brzozowska Ewa

Program innowacyjny „Odkrywcy świata”

poniedziałek: godz. 12.45 – 13.30

4.

Cyranka Beata

Zajęcia z uczniem zdolnym

wtorek: godz. 8.00 – 8.45

Zajęcia z uczniem słabym

środa: godz. 13.45 – 14.30

5.

Chomicz Monika

Praca z uczniem słabym (terapia logopedyczna)

czwartek: godz. 13.45 – 14.30

6.

Domańska Alicja

Zespół wyrównawczy

poniedziałek: godz. 13.45 – 14.30

7.

Drabik Bożena

Kółko czytelnicze

środa: godz. 13.00 – 13.45

8.

Filipek Izabela

Gazetka „Jedynkowe Newsy”

czwartek: godz. 13.45 – 14.45

Zajęcia wyrównawcze

czwartek: godz. 11.50 – 12.35

9.

Filipowicz Marcin

Zespół wokalny

środa: godz. 16.00 – 17.30

10.

Gierlińska Ewa

Koło informatyczne prowadzone w ramach programu innowacyjnego

środa: godz. 11.50 – 12.35

czwartek: godz. 11.50 – 12.35

11.

Gliniewicz Monika

Zajęcia indywidualne

z uczniem

środa: godz. 8.00 – 8.45

12.

Grelik Paweł

Zajęcia na basenie dla klas

I - III

wtorek: godz. 15.00 -16.00

Zajęcia sportowe dla klas

IV - VI

poniedziałek: godz. 15.30 -16.30

czwartek: godz. 15.30 – 16.30

Zajęcia sportowe dla klas 0

środa: godz. 13.40 – 14.25

czwartek: godz. 11.25 – 12.30

13.

Haczuk Joanna

Zajęcia prozdrowotne

czwartek: godz. 8.00 – 8.45

14.

Kaczmarek Zofia

Koło polonistyczne – praca

z uczniem słabym i zdolnym

poniedziałek: godz. 12.55 -13.40

15.

Kaczmarska Ewa

Koło teatralne

piątek: godz. 13.40 – 14.40

Koło „Mali odkrywcy” -eksperymentujemy, doświadczamy, czyli poznajemy świat

środa: godz. 13.45 – 14.30

Zajęcia wyrównawcze

czwartek: godz. 8.50 – 9.35

16.

Kopińska Małgorzata

Koło plastyczne

środa: godz. 9.45 – 10.30

Koło taneczne

piątek: godz. 12.35 – 13.40

17.

Kowalski Marek

Zajęcia sportowo- rekreacyjne dla klas IV - VI

środa: godz. 15.20 -16.30

18.

Kułak Marcin

Zajęcia z uczniem słabym

czwartek: godz. 13.45 – 14.30

Koło informatyczne

piątek: godz. 13.45 – 14.30

19.

Kwiatek Michał

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek: godz. 13.45 -14.30

20.

Lipska Anna

Praca z uczniem zdolnym

poniedziałek: godz. 13.45 – 14.30

wtorek: godz. 14.35 – 15.20

Koło przyrodnicze

piątek: godz. 8.00 -8.45

21.

Maksymiuk Ewa

Zespół wyrównawczy

środa: godz. 8.50 – 9.35

Program innowacyjny

czwartek: godz. 9.45 – 10.30

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

wiosna 2017

22.

Markowska Anna Ludmiła

Zespół wyrównawczy

czwartki: godz. 12.55 – 13.40

23.

Markowska Anna

Zajęcia świetlicowe dla klas 0

poniedziałek: godz. 13.30 -15.00

wtorek: godz. 13.30 -15.00

środa: godz. 13.00 -15.00

czwartek: godz.13.30 -15.00

piątek: godz. 13.00 – 15.00

24.

Matuszewska Dorota

Koło historyczne

piątek: godz. 13.45 -14.30

25.

Niścioruk Krzysztof

Zajęcia z uczniem zdolnym

wtorek: godz. 14.35 – 15.20

Zajęcia z uczniem słabym

środa: godz. 13.45 – 14.30

26.

Olszewska Ewa

Zespół wyrównawczy

piątek: godz. 8.00 – 8.45

27.

Sielska Dorota

Zespół wyrównawczy

piątek: godz. 9.45 – 10.30

Wolontariat

czwartek: godz. 14.30 – 15.30

Zajęcia matematyczne dla klasy II

czwartek: godz. 13.45 – 14.30

28.

Sobianek Anna

Zajęcia na basenie dla

klas I – III

wtorek: godz. 14.00 -16.00

Zajęcia sportowe dla klas

IV - VI

środa: godz. 15.20 – 17.00

29.

Szyprowska Danuta

Koło przyrodnicze

z elementami LOP i PCK

środa: godz. 7.45 – 8.45

30.

Ślaska Agnieszka

Koło języka angielskiego dla klas IV

wtorek: godz. 13.45 – 14.30

31.

Tracz Elżbieta

Aktyw biblioteczny

wtorek: godz. 15.00 – 16.00