Turniej Szachowy

BEZPIECZNE FERIE

Opublikowano 08-02-2019::Dorota Matuszewska

"Bezpieczne Ferie" - spotkanie uczniów SP 1 z przedstawicielem Policji

W ramach działań profilaktycznych wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z mł. asp. Grzegorzem Jastrzębskim z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. Tematem spotkania było przypomnienie zasad bezpiecznego spędzania czasu przez dzieci i młodzież, co zapewne przyczyni się do wzrostu swiadomosci i bezpieczenstwa uczniów, którzy wkrótce rozpoczną zimowy wypoczynek.

Wpłaty na Radę Rodziców

Opublikowano 23-01-2019::Admin

Wpłaty na Radę Rodziców

w roku szkolnym 2018/2019 wynoszą:

- 30 zł. – za pierwsze dziecko,

- 20 zł. –za drugie i trzecie dziecko w rodzinie uczące się w tej samej szkole,

- od czwartego dziecka – zwolnione ze składki.

Wpłat można dokonywać gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na konto bankowe:

09 8042 0006 0000 0198 2000 0010

V POWIATOWY KONKURS ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Opublikowano 15-01-2019::Dorota Sielska

Dnia 11 stycznia bieżącego roku w naszej szkole odbył się już V Powiatowy Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej. Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach: klasy IV – VI i VII-VIII. Głównymi celami konkursu było wyłonienie młodych talentów wokalnych, zapewnienie możliwości publicznego zaprezentowania się oraz rozwijanie zainteresowań językiem angielskim. W jury konkursu zasiadły Panie: Marta Kozak-Korolczuk , Monika Rucikowska, Izabela Filipek oraz Agnieszka Turek. Dziękujemy dzieciom za wspaniałe występy i cieszymy się niezmiernie, że trema nikogo “nie zjadła” i wszystkie dzieci wystąpiły. Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy VII-VIII:
I miejsce – Katarzyna Żelazko (SP1 w Parczewie)
II miejsce – Marcelina Makówka (SP1 w Parczewie)
III miejsce – Iwona Czarnacka (SP1 w Parczewie)
Klasy IV - VI:
I miejsce – Gabriel Czarnacki (SP w Kolanie)
II miejsce – Aleksandra Świć (SP 2 w Parczewie)
III miejsce - Paweł Woliński (SP w Gródku Szlacheckim)
Wyróżnienia:
Zofia Kawa (SP w Gródku Szlacheckim)
Szymon Malec (SP1 w Parczewie)
Mateusz Bzoma (SP1 w Parczewie)

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Naumiuk, Państwu Bronikowskim, Państwu Ostrowskim, oraz Panu Tomaszowi Ignatowiczowi za sfinansowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu oraz za słodki poczęstunek.

Akcja "Polacy - Rodakom"

Opublikowano 15-01-2019::Admin