ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Opublikowano 18-03-2019::Dorota Sielska

Kartka z sercem

Opublikowano 08-03-2019::Dorota Sielska

Szkolny Klub Wolontariatu bardzo chętnie włącza się w akcje na rzecz chorych dzieci. Jedną z form wsparcia jest wysłanie własnoręcznie robionej kartki z okazji urodzin. W obecnym roku szkolnym mieliśmy już dwukrotnie okazję, aby wywołać uśmiech na twarzy małych Jubilatów. Kartki wykonane przez Wolontariuszy zawsze przygotowywane są z ogromną starannością, gdzie wkładane jest całe jego serce.

Udział w biegach

Opublikowano 08-03-2019::Dorota Sielska

W minioną niedzielę 3 marca na terenie miasta odbył się kolejny bieg uliczny,, Wilczym Tropem – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Wzięli w nim udział także uczniowie naszej szkoły, zarówno jako uczestnicy biegu jak również wolontariusze. Nasza młodzież nie tylko pomogła w przygotowaniu ponad 300 pakietów startowych, ale także dopingowała biegnących na trasie i wręczyła pamiątkowe medale wszystkim jego uczestnikom.

Zapraszamy do galeriismile.gif

,,Opatrunek na ratunek"

Opublikowano 08-03-2019::Dorota Sielska

W miesiącu marcu zakończyliśmy akcję ,,Opatrunek na ratunek”, do której włączył się Szkolny Klubu Wolontariatu. Głównym jej celem było wsparcie Fundacji Redemptoris Missio poprzez zbiórkę materiałów opatrunkowych dla misyjnych przychodni działających na terenie Afryki. Dzięki zaangażowaniu sporej liczby uczniów, udało się zebrać naprawdę spory zapas opatrunków, który już wkrótce trafi do najbardziej potrzebujących punktów medycznych Afryki

.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego 2018/2019

Opublikowano 05-03-2019::Admin

Dokumenty wymagane przy zapisaniu dziecka do oddziału przedszkolnego:
   - wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego,
   - oświadczenia, zaświadczenia lub inne dokumenty potwierdzające kryteria przyjęć wymienione w pkt. 2  wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

W chwili składania wniosku w sekretariacie szkoły rodzice/ prawni opiekunowie zobowiązani są do przedstawienia dokumentów poświadczających poprawność wpisanych danych: dowód osobisty, odpis aktu urodzenia.

DRUKI WNIOSKÓW ORAZ OŚWIADCZEŃ DOSTĘPNE SĄ DO POBRANIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY ORAZ ZE STRONY INTERNETOWEJ: www.sp1parczew.pl